Düzce Teknopark’a başvuru yapmak için Tıklayınız.
Düzce TTO ve Düzce Teknopark, firmaların Düzce Üniversitesi ile yapacakları ikili iş birlikleri ve protokollerde her iki tarafı ortak noktada buluşturabilmek adına aracı kuruluş olarak rol oynamaktadır. Firmalardan gelen akademisyenler ile birlikte ortak çalışma yürütme talepleri doğrultusunda, firmalar için istenilen uygun uzmanlık alanlarında akademisyen eşleştirmelerine destek verilmektedir.
Firmanızın Ar-Ge proje önerilerinin, ön değerlendirme ve yol haritası oluşturulması süreçlerinde Düzce TTO’daki Üniversite-Sanayi İş Birliği uzmanlarından destek alabilirsiniz. Projenizin hangi fona daha uygun olduğu kontrol edilerek birim uzmanlarınca yönlendirmeler sağlanmakta, proje yazım, başvuru, yürütme süreçlerinde danışmanlık verilmektedir.
Düzce TTO tarafından Düzce Üniversitesinden alanlarında uzman akademisyenler ile eşleştirmeler sağlanarak firmanızın projelerinin yazımı konusunda destek sağlanmaktadır.
Test/Analiz yaptırmak istiyorsanız Tıklayınız.
Düzce Teknopark, Türk Patent ve Marka Kurumunun Bilgi ve Doküman birimi olarak hizmet vermektedir. Sınai Mülkiyet Hakları konusunda bilgi günleri düzenlemekte ve ücretsiz eğitimler sunmaktadır. Patent araştırması ve patent başvuruları konularında bilgi ve broşür temin edebilirsiniz. Firmanızın buluşları için ön araştırma hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıca Ar-Ge proje başvurularınızın ve üretim yatırımlarınızın öncesinde rakiplerinize ait patentleri incelemek üzere TTO'dan danışmanlık talep edebilirsiniz.