IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı


IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

Ücretsiz Etkinlik

 

Inovasyon ile ilgili bütün bildiklerinizi unutun!

Sınırları sürekli büyümekte olan dijital dünya, interneti bir pazarlama kanalı olarak kullanmayı herkes için büyük bir fırsat haline getirmiştir. Peki bu fırsatı doğru değerlendirebiliyor muyuz?

İTÜNOVA TTO ailesi bilimsel ve ticari işbirliği zemininin oluşturulması amacıyla düzenlenlediği EEE İTÜ Teknoloji Konferansı, Türkiye ve Dünya'da teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi, teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri Türkiye'den çıkarmak için inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıradışı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Etkinlik İçeriği


Etkinliğin içeriği dijital dünya ve beraberinde gelen yeni teknolojiler olan Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler, Otonom Sürüş, Finansal Teknolojiler, Ödeme Teknolojileri, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Cloud Computing, Veri Güvenliği, Biyoteknoloji, Yapay Zeka ve Büyük Veri gibi konulardan oluşup gün boyunca süren oturumlarda bu konulara ve workshoplara yer verilecektir. Gün boyu etkinlik alanında deneyimleyebileceğiniz yeni teknolojiler, sürpriz çekiliş ve hediyeler 13 Mayıs Cumartesi İTÜ Maçka Kampüsü'nde sizleri bekliyor olacak.

Kayıt için: https://ieeeitutechnologyconference.eventbrite.co.uk/


Facebook linki: https://www.facebook.com/events/1228823810564731/

Etkinlik herkese açık, ücretsiz ve online sertifikalıdır.