Geleceğin Beyinleri Düzce Çocuk Teknopark’ta!..

Geleceğin Beyinleri Düzce Çocuk Teknopark’ta!..


Geleceğin Beyinleri Düzce Çocuk Teknopark’ta!..

Düzce Üniversitesi işbirliği ile bölgede ilklere imza atan Düzce Teknopark, bilim, sanat ve sosyal girişimcilik ile bütünleştirilmiş, çağdaş öğrenme kuramları ile çocukların ilgi ve taleplerine göre hazırlanmış ve toplumsal duyarlılığı arttıracak bir programla, geleceğin girişimcilerini Çocuk Teknopark’ta buluşturuyor.

 

Düzce Üniversitesi’nin alanında uzman akademisyenleri tarafından yürütülecek eğitim programı ile çocuklar beceri ve yeteneklerini, hayal güçlerini geliştirerek yaz tatillerini keyifli geçirmenin yanı sıra özgün projelerini de ortaya koyacaklar.

 

Öğrenciler program süresince verilecek olan Robotik, Kodlama, Laboratuvar, Sanat-Tasarım, Sosyal Girişimcilik, Güvenli Yaşam ve İlk Yardım derslerinde öğrenmenin eğlenceli yönünü keşfedecekler.

 

İlkokul (2., 3., 4. Sınıf) ve Ortaokul (5., 6., 7., 8. Sınıf) öğrencileri olmak üzere iki grup olarak hazırlanmış, 3 haftalık ve 90 saatlik eğitim programı 3-21 Temmuz 2017 ve 7-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında iki ayrı dönem şeklinde gerçekleştirilecek olup, program dahilinde servis ve yemek hizmetleri de sunulacaktır.

 

Eğitim programına katılım kontenjanlarla sınırlı olup, başvurular 6-19 Haziran 2017 tarihleri arasında Düzce Teknopark internet sitesi (duzceteknopark.com.tr) üzerinden alınacaktır. Kesin kayıt işlemleri, 20-26 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

 

Ön Başvuru İçin:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1F9fVykjiHKsCKWm7b7PxNkSHo6ald5BxyqBp3UAhztFkgA/viewform

 

Ayrıntılı Bilgi ve Kesin Kayıt için 0380 542 15 00 / 4905 den bize ulaşabilirsiniz.